?

Günümüzde de oldukça tercih edilen ve başvurulan bir yöntem olan babalık testleri, hastanemiz tarafından sizler için sağlanan bir hizmettir. Sağlamış olduğumuz bu hizmetin net sonuçlar içermesi sayesinde de, kişilerin rahatlıkla başvurabilecekleri bir yöntem olmasına imkan tanınabilecektir.

Babalık testlerinde kullanılabilecek olan asıl unsurun kan örneği olabileceği söylenmelidir. Hastanemiz içerisinden alınabilecek olan kan örnekleri de, uzman doktorlarımız tarafından iyi bir şekilde incelenmekte ve karşılaştırılmaktadır. Babalığın olup olmaması için de, DNA örneklerinin incelenmesi gerekecektir. Babanın DNA örneklerinin yarısının çocuğa geçtiği bilinir. İncelenen DNA yapılarının yarısında da, babanın DNA’sının olması beklenmektedir. Bu sayede tam ve net bir şekilde baba olup olmadığı ortaya çıkarılabilmektedir.

Babalık testlerimiz, Uşak içerisinde yer alan tüm müşterilerimize de sağlanabilecek olan bir imkandır. Kişilerin baba olup olmadıklarını bu yöntem sayesinde oldukça kolay ve net bir şekilde anlayabilecekleri de görülebilecektir. Elde edilen tüm verilerimiz de yasal olan verilerdir. Bu test sonuçları, mahkemelerde delil olarak da tercih edilebilmektedir. Bu sayede kişilerin hakları da yasal bir şekilde korunabilecektir. Babaların yaptırdıkları testlerin genel olarak 5 ve 7 gün içerisinde açıklanabilecekleri belirtilmelidir. Kısa süre içerisinde incelenen tüm verilerin, hızlı bir şekilde müşterilerimiz ile paylaşılmasına da imkan tanınmaktadır. Uşak içerisinde yer alan müşterilerimizin hizmetlerimizden faydalanabilmeleri amacı ile, randevu işlemlerini yaptırmaları gerekmektedir.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir