WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

Hastanemiz içerisinden alınabilecek olan kan örnekleri sayesinde çocukların babaları ile genetik açıdan yakınlık içerisinde olup olmadıkları anlaşılabilmektedir.Uuzman personellerimiz tarafından laboratuvar ortamında kan örneklerinin incelenmesi sağlanmaktadır.

Karşılaştırılan sonuçlara göre babalığın negatif ya da pozitif şekilde sonuçlanabileceği söylenebilir. Testin negatif şekilde olması babalığın uygun olmadığı anlamına gelmektedir. Pozitif şekilde sonuçlanabilecek olan test sonucu da babaların biyolojik anlamda olduğunu göstermektedir. Testlerin son dönemlerde oldukça yoğun bir şekilde ilgi gösterdiği de görülebilir. Hastanemiz tarafından sadece babalık testi değil, annelik ve kardeşlik testleri de verilmektedir. Annelik testlerinde ve kardeşlik testlerinde aynı şekilde kan örnekleri alınmaktadır. Bunun yanı sıra saç ve tükürük örneklerinin alınması da mümkündür.

Uşak içerisinde yer alan tüm müşterilerimize hastanemiz tarafından babalık testi yapılabilmektedir. Kolay bir şekilde alınabilecek numunelerinin karşılaştırılması sonucunda kişilerin baba olup olmadıkları da ortaya koyulacaktır. Bunun yanı sıra hastanemiz içerisinde sahip olunan uygun fiyat politikasına göre, herkesin daha rahat bir şekilde test yaptırabilmesine imkan tanınmaktadır. Testlerin yapılabilmesi için hastanemiz içerisinde randevu alınması gerekmektedir. Tüm sorular için de sitemiz ziyaret edilebilir. Testlerin uzman doktorlarımız sayesinde, açıklamalı bir şekilde verilmesi de bizler için büyük bir önem içermektedir. Kişilerin sorularını tam olarak alabilmeleri açısından, yapılan testlerin ayrıntılı bir şekilde müşterilerimize açıklanmasına imkan tanınmaktadır.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir