HİZMETLER

Laboratuvarlarımız da verilen hizmetler..

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Oldukça kolay bir şekilde yapılabilen ve kısa süre içerisin de sonuçlarını alabileceğiniz babalık testi için sizlere hizmet vermekteyiz.

Son dönemlerde babalık testlerine yoğun bir şekilde ilgi duyulduğu görülmektedir. Duyulan bu ilgiye bakıldığında da, kişilerin biyolojik anlamda baba olup olmadıklarını tam ve kesin olarak bilemedikleri görülmüştür. Herkesin en doğal hakkı olarak görülmesi gereken bu testlerin de, hastanemiz bünyesi içerisinde rahatlıkla yapılabileceği söylenebilmektedir.

Çocuk ve babadan alınan DNA örnekleri sayesinde, kişilerin biyolojik yakınlıkları da ortaya koyulabilmektedir. Acısız olan seçenekler sayesinde, kişilerin psikolojik açıdan korkmaları engellenmektedir. Ayrıca hastanemiz içerisinde sunulan babalık testlerimizde, kan örnekleri de alınabilmektedir. Alınabilecek olan bu kan örneklerinin uzman doktorlarımız tarafından incelenmesi gerekmektedir.

Her bireyde, hem anneden aldığı, hem de babadan aldığı DNA örnekleri yer almaktadır. Bu DNA örneklerini yarısının babadan, yarısının da anneden geçmiş olması gerekir. Bu durumda da, incelenen asıl durum, babalık testinde; çocukta yer alan DNA’nın babanın DNA’sını taşıyıp taşımadığıdır. Test sonuçlarının detaylı bir şekilde incelenmesi sayesinde de, ortaya daha net sonuçlar koyulabilmektedir. Özellikle de elde edilen veriler ışığında test sonuçları açıklamalı bir şekilde müşterilerimize sulunmaktadır.

Genel olarak testlerimizin 5 ila 7 gün içerisinde açıklandıkları da belirtilmelidir. Kısa bir zaman içerisinde net sonuçlar elde edebilmek adına, kişilerin hastanemiz içerisinden babalık testleri yaptırabilecekleri söylenmelidir. Hastanemizden alınabilecek olan randevu işlemlerinden sonra, verilen tarih ve saat içerisinde kolay bir şekilde örnekler alınıp testler başlatılmaktadır.

Babalık Testi

Hakkında

Annelik Testi

Hakkında

Kardeşlik Testi

Hakkında