WeCreativez WhatsApp Support
Müşteri destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için burada. Bize herşeyi sorabilirsiniz!
Whatsapp Destek!

? ?

Bebek anne karnındayken yapılabilecek olan DNA testi sayesinde kişilerin kısa bir zaman içerisinde biyolojik anlamda baba olup olmadıklarını anlayabilmeleri mümkün hale gelmiştir. Anne karnında olan bebek için de DNA testlerinin yapılabileceği söylenmelidir.

Bu durumda hem anneden hem de babadan kan örneği alınabilecek, hem de anne karnında olan bebekten kan örneği temin edilecektir. Bu sayede kişilerin DNA testinin kolay bir şekilde yapılmasına imkan tanınmıştır.  Yapılabilecek olan bu testleri hiçbir şekilde zarar olmamaktadır. Yalnızca dikkat edilmesi gereken unsur bebeğin 5 haftalık olmasıdır. Anne karnında 5 haftalık sürecini tamamlamış olan bebeğin DNA testi de kolay bir şekilde gerçekleştirilecektir.

Hastanemiz üzerinden DNA testi yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle randevu işlemleri tamamlamaları gerekir. Oldukça uygun fiyatlar dahilinde anne karnında olan bebek için de DNA testi yapılabilecektir. Ayrıca bu test sonuçlarının mahkeme gibi ortamlarda kullanılabilmesi mümkün hale gelmektedir. Testlerin elde edilebilmesi için mahkemeden izin alınmasına gerek yoktur. Buna bağlı olarak hastanemiz içerisinden alınabilecek randevu işlemleri sayesinde kolay bir şekilde Babalık Dna Testi yapılabilecektir.

Bu testlerin de mahkeme içerisinde kullanıalbilmesi mümkündür. Uygun fiyat politikasına sahip olmamızdan dolayı, her zaman Babalık Dna Testi yaptırmak isteyip fiyat açısından uygun bir yer bulamayan kişiler tarafından da kolay bir şekilde tercih edilebilmekteyiz.

Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir