HAKKIMIZDA

Biz kimiz hizmetlerimiz nelerdir?

Biz Kimiz Hizmetlerimiz

Bünyemiz içerisinden oluşturulabilecek olan tüm teslerin, güvenilir bir şekilde sizlere sunulabilmesi amacı ile yoğun bir şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Alanında uzman olan doktorlarımız sayesinde de, her zaman net sonuçlar alınabilmesi amacı ile çalışmaktayız. Tüm testlerimizin de %99,99 oranında net bilgiler içerdiğini söylemek mümkündür. Bu sayede net olan bilgilerimiz sayesinde, kesin yargılar oluşturmak da mümkün hale gelecektir. Bünyemizde yer verilen hizmetlerimiz içerisinde annelik testi, babalık testi ve kardeşlik testi yer almaktadır.

 

Bu testlerimiz sayesinde, kişilerin biyolojik açıdan yakınlıkları da ortaya koyulmaktadır. Bu yakınlıkların ortaya koyulabilmesi için; kimi zaman kan örneği, kimi zaman da saç örnekleri alınabilecektir.

Bünyemiz içerisinden test hizmeti almak isteyen kişilerin, oldukça gelişmiş olan kadromuzdan randevu işlemleri ile yararlanabilecekleri görülür. Ayrıca 21 yıldır işimize olan saygımız devamlı bir şekilde süregelmektedir. 21 yıllık tecrübemize bağlı olarak da, tüm müşterilerimizin en kaliteli ve en güvenilir olan test sonuçlarına ulaşabilmeleri amacı ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 

Testlerimizi yaparken de, kişilerin en kısa zaman içerisinde sonuç alabilmelerine imkan tanımaktayız. Ayrıca test sonuçlarında elde edilen tüm verilerin de, hastanemiz tarafından üçüncü şahıslar ile paylaşılmaması adına önem vermekteyiz.

 

Güvenilir olan hastane politikamız sayesinde, kişilerin haklarına da saygı duymak, bizlerin en temel amaçlarından birisi olmaktadır. Ülkemizin dört bir yanından test yaptırmak isteyen kişileri hastanemize bekliyoruz.

 

21+Yıldır Hizmetinizdeyiz!
48Laboratuvar Çalışanı
10kBaşarılı Babalık Testi
94Günlük Talep Edilen Test

Tam 21 Yıldır Hizmetinizdeyiz!

Uzman kadromuz ile her zaman sizinleyiz bizi seçtiğiniz ve seçeceğiniz için teşekkürler!