HİZMETLER

Laboratuvarlarımız da verilen hizmetler..

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Hizmetlerimiz genel olarak tüm dna testlerini içerir anne , babalık , kardeşlik testi dahil yerli sermaye ile kurulan laboratuvarlarımız ile size tüm dna testlerin de hizmet verebilmekteyiz.

Fiyatlarımızı bu yüzden euro veya dolar üzerinden değil “TL” üzerinden baz alarak sizlere vermekteyiz.

Yaptırmak istediğiniz dna testi için sipariş verirken müşteri notu alanına bilgi vermeniz yeterli olmaktadır. Tüm test sonuçlarımız %100 gizlilik altında tutulmaktadır ve 3. şahıslar ile paylaşılmamaktadır. Online dna test kitimizi satın alarak hızlıca babalık, annelik ve diğer testler için süreci başlatabilirsiniz..

Babalık Testi

Oldukça kolay bir şekilde yapılabilen ve kısa süre içerisin de sonuçlarını alabileceğiniz babalık testi için sizlere hizmet vermekteyiz.

Annelik Testi

Genelde evlatlık olduklarını düşünen aile bireyleri tarafından yapılan test biçimi annelik testidir bu test için de sizlere hizmet verebilmekteyiz.

Kardeşlik Testi

Genelde miraz davaları ve buna benzer davaların açılmasın dan önce şüpheleri gidermek için yapılan kardeşilik testi konusunda da uzman kadromuz ile hizmetinizdeyiz.

SİZİNLEYİZ

Ailevi tüm dna testleriniz için hizmetinizdeyiz..

Uzun Yıllardır

21 Yıldır yerli sermaye ile hizmetinizdeyiz annelik , babalık ve kardeşlik testleri için yüksek teknoloji laboratuvarımız dan yararlanrak hizmetinize sunuyoruz! Tüm testlerimiz %99 doğruluk derecesine sahiptir %1 kısım iste genel olarak oluşabilecek aksaklıklar göz önüne alınarak hesaplanmıştır.

Babalık Testi

Hakkında

Annelik Testi

Hakkında

Kardeşlik Testi

Hakkında