HİZMETLER

Laboratuvarlarımız da verilen hizmetler..

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Oldukça kolay bir şekilde yapılabilen ve kısa süre içerisin de sonuçlarını alabileceğiniz babalık testi için sizlere hizmet vermekteyiz.

DNA örneklerinin incelenmesi ile birlikte meydana gelen kardeşlik testi sayesinde, kişilerin biyolojik açıdan kardeş olup olmadıkları ve eğer biyolojik bir yakınlık varsa da, ne şekilde bir yakınlığın olduğu gösterilebilmektedir. Kardeşlik testleri ikiden fazla kişi arasında da yapılabilecek olan bir testtir. Bu testte alınabilecek olan DNA örnekleri uzman doktorlarımız sayesinde detaylı bir şekilde incelenmektedir. İnceleme sonuçlarında da tüm sonuçlar net bir şekilde ortaya koyulur.

Genel olarak kardeşlik testlerinde çıkan sonuçlara bakıldığında, sonucun tam ya da yarım şekilde de sonuçlanabileceği söylenmelidir. Tam kardeşlik ismi verilen test sonucunda, annelerin ortak babaların ise ortak olmama durumu belirtilmektedir. Yarım kardeşlik durumunda ise, baba ortak olup anne ortak olmamaktadır.

Kardeşlik testlerinin incelenmesi de, diğer tüm DNA testlerimizde olduğu gibi kısa bi zaman içerisinde gerçekleşmektedir. Özellikle de alınabilecek olan kan örnekleri özel bölümlerde saklanır ve detaylı bir şekilde incelenir. Gelişmiş olan teknolojinin hastanemiz içerisinde kullanılmasından dolayı, işlemlerin de kısa bir süre içerisinde gerçekleşmiş olduğu bilinmelidir.

Kardeşlik testleri de son dönemlerde oldukça ilgi duyulan testlerden birisi haline gelmiştir. 21 yıldır güvenilir bir şekilde testlerin incelenmesi ve müşterişlerimiz ile paylaşılmasından dolayı da, kardeşlik testlerinin yapılabilmesi için ülkenin dört bir yanından müşterilerimizin bizleri tercih ettikleri bilinmektedir. Kişilerin haklarına duyduğumuz saygı sayesinde de, kişilerin test sonuçlarının hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşılmadığı bilinmelidir.

Babalık Testi

Hakkında

Annelik Testi

Hakkında

Kardeşlik Testi

Hakkında